• Wybór szkoły po klasie 8

• Zespole Szkół Łączności w Gdańsku

07.03.2024 09:18
        W tym roku szkolnym przygotowaliśmy dla Państwa dwa wydarzenia jednego dnia, mające na celu przybliżenie oferty edukacyjnej Zespołu Szkół Łączności w Gdańsku.

22 marca 2024 DWA WYDARZENIA

1.      Dzień Otwarty Technikum Łączności!

W godzinach od 9.00 do 13.00 (ostatnie wejście) Zwiedzanie indywidualne i grupowe
        bez wcześniejszej rezerwacji.

Serdecznie zapraszamy uczniów klas ósmych wraz z rodzicami i opiekunami do zwiedzania szkoły. Wszelkie zawiłości związane z rekrutacją do szkoły ponadpodstawowej rozwieje rekrutacyjny punkt informacyjny, gdzie będzie można uzyskać praktyczne informacje dotyczące procesu rekrutacyjnego. Szczegóły programu na załączonym plakacie informacyjnym.

2.      Konferencja „TECHNIKUM JEST OK!” z konkursami i nagrodami dla uczestników oraz udziałem pracodawców sektora IT.

Po konferencji, która odbędzie się w godz. 10.00-11.15, zwiedzanie szkoły. Udział w konferencji tylko dla grup zorganizowanych i po wcześniejszej rejestracji.

Konferencja ma ona na celu przybliżyć uczniom klas ósmych ofertę kształcenia w kierunkach technicznych i wskazać perspektywy zatrudnienia.

Serdecznie zapraszamy uczniów klas ósmych wraz z opiekunami  do udziału w konferencji  i zwiedzania szkoły w ramach dnia otwartego ZSŁ.

Aby umożliwić komfortowy udział w konferencji i dogodne zwiedzanie szkoły, bardzo proszę o internetową rejestrację: https://forms.gle/SGSPuMGonsQriBBd6

Dane do rejestracji znajdą Państwo również na naszej stronie www.zsl.gda.pl.

Tego dnia wejście główne do szkoły od ul. Podwale Staromiejskie będzie przeznaczone wyłącznie dla odwiedzających.
      • Terminy postępowania rekrutacyjnego do szkół ponadpodstawowych.

01.02.2024 08:51
        Informacje o terminach rekrutacji.