Święto Niepodległości w klasach IV - VIII
Nasza szkolna społeczność jak co roku przystąpiła do organizacji apelu z okazji Święta Niepodległości.
Swoim przemówieniem zaszczyciła nas Pani wicedyrektor Agnieszka Kwolek.
Uczniowie z klas piątych i ósmych stworzyli spektakl, w którym grę na pianinie, pieśni patriotyczne oraz twórczość Eugeniusza Bodo połączono z "Dziennikiem Informacyjnym" - nasi uczniowie w sposób nowoczesny i przystępny chcieli opowiedzieć o tak ważnych dla polskiej historii wydarzeniach, jak te, które miały miejsce w listopadzie 1918 r.
Wszystkim uczniom dziękujemy za zaangażowanie i trud włożony w przygotowanie przedstawienia.